Wentylacja

Prawidłowo dobrana wentylacja i klimatyzacja pozwalają stworzyć warunki w których człowiek czuje się komfortowo i wygodnie. Klimatyzacja zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury oraz wilgotności. Wentylacja zapewnia dostarczenie świeżego powietrza a jednocześnie usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz wilgoci. Te warunki są niezbędnym czynnikiem do uzyskania maksymalnej wydajności pracy ludzkiej.

Nowoczesna wentylacja, zapewnia czyste, zdrowe i świeże powietrze. Hamuje rozwój pleśni jak również usuwa nadmiar wilgoci z powietrza. Na rynku dostępna jest już wentylacja, posiadająca specjalistyczne filtry, które oczyszczają powietrze pozwalając zmniejszyć wrażliwość na wszystkie czynniki powodujące dyskomfort organizmu czy wręcz objawy chorobowe ( alergia, astma ).

W doborze odpowiedniego miejsca instalacji kierujemy się zasadami poprawnego montażu, Państwa sugestiami oraz naszym doświadczeniem. Bardzo ważna jest dla nas estetyka montażu, czystość i schludność w czasie oraz po zakończeniu instalacji , podejmujemy się montaży o rożnym poziomie trudności.

Każda instalacja rozpatrywana jest indywidualnie po wcześniejszych ustaleniach z inwestorem, a wycena jest robiona na podstawie wcześniej wykonanego projektu.

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji wentylacji w następujących obiektach:

  - okale użytkowe,
  - apteki,
  - puby i dyskoteki,
  - restauracje,
  - hotele,
  - banki,
  - hale produkcyjne,
  - hale magazynowe,
  - budynki mieszkalne,
  - rekuperacja w domach jednorodzinnych,

Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie następujących miast: Warszawa, Siedlce, Łuków, Garwolin, Otwock i Mińsk Mazowiecki